Get Adobe Flash player

szybki kontakt

Samorządowe Przedszkole nr 178

ul.Sudolska 3, 31- 422 Kraków

tel. 12 412-71-90,

12 397-78-05

ilość odwiedzin

Odsłon artykułów:
170569

obecnie gościmy

Odwiedza nas 32 gości oraz 0 użytkowników.

Wizyta w Radio Kraków

31 października 2017r. delegacja dzieci z grup starszych wzięła udział w audycji radiowej Radia Kraków pt. „Rano na tak”. Przedszkolaki zwiedziły rozgłośnię, przyglądały się pracy redaktorów oraz poznały bogatą historię tego niezwykłego miejsca. Na koniec, za nasz udział w audycji radiowej, zostaliśmy obdarowani wspaniałą nagrodą dla naszego Przedszkola-zestawami ,, Walkodile ‘’ , które  w czasie  przedszkolnych  spacerów zadbają   o bezpieczeństwo naszych Przedszkolaków ! Zapraszamy do obejrzenia zdjęć kliknij tutaj 

Serdecznie dziękujemy Pani Marii Farynie za wspaniałą przygodę :)

Design by Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. 2012. All Rights Reserved.