szybki kontakt

ilość odwiedzin

Odsłon artykułów:

obecnie gościmy

Odwiedza nas 4 gości oraz 0 użytkowników.

Serdecznie zapraszamy Rodziców i Dzieci

Do wzięcia udziału w rodzinno-świątecznym konkursie na  „Najpiękniejszą Ozdobę Choinkową”

ü  Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest wykonanie plastycznej pracy przestrzennej (tj. wykończona z każdej strony) w różnorodnych technikach i rozmiarach kierując się tematem konkursu (z wyłączeniem prac w formie łańcuchów choinkowych);

ü  Każda ozdoba musi mieć przytwierdzoną zawieszkę, sznureczek lub haczyk umożliwiający zawieszenie na choince;

ü  Podpisane prace konkursowe (imię i nazwisko dziecka, nazwa grupy) należy dostarczyć wychowawcom grup do dnia 5grudnia 2017r.